KONST / Litografier / Färglitografi 11482016
nr 1148 2016
Örjan Wikström
(f. 1948), Sverige
Färglitografi, Café, signerad, motivet: 38x40
Örjan Wikström, svensk målare född i Stockholm 1948.
Utrop:
300 kr
Såld:
100 kr
måndag 4 december 2017
kl 20:51:30
4/12 17:35:04
Örjan Wikström
Läs mer om Örjan Wikström